Дельфінарій: хлорована в’язниця

18 липня 2016 р.

Театралізована акція «Наш дім море» (анонс)

рус  укр
23 липня о 14:00 на Михайлівській площі (Київ, Україна) відбудеться театралізована акція “Наш дім море”, присвячена Міжнародному дню дельфінів та китів.

Цілі акції: 

1. Привернути увагу громадськості, київської мерії, міністерства екології та природних ресурсів, міністерства культури України до проблеми порушення закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, а саме частини п’ятої статті 25 викладеної в такій редакції: "Забороняється використання тварини у кориді, створення та діяльність пересувних звіринців, пересувних зоопарків та пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, що не мають природної морської води". 

2. Розповсюдити серед населення інформацію про жорстоке поводження з дельфінами у розважальних закладах та про Декларацію прав китоподібних та дельфінів, чим створити критичну масу людей - противників дельфінаріїв.

3. Зменшити дохід дельфінаріїв, домогтися їх закриття та реабілітації дельфінів у середовищі, максимально наближеному до природного.

За допомогою театралізованої акції, активісти покажуть важкі умови тримання дельфінів у дельфінаріях.

Акція має на меті донести до загалу, що дельфіни – не іграшки, не клоуни, не пігулки і не в’язні. Дельфіни – такі саме земляни як і ми з вами, і їх місце – не у тісних хлорованих басейнах, а у морях і океанах.

Організатори:
ІАБ Зооофіс адвокатів тварин, Міла Луцюк, Ольга Новак;
ВЕПР, Ніна Семчишин, 063 22 30353, координатор;
Морква-клаб, Рішка Палкіна, 097 362 2663, режисер акції;
Ethic Stylist, Елена Манзій, 066 341 9913, спілкування з пресою.

Інформаційні партнери:
delfinariy.info; СВЖ “Природа над усе”; tut-ua.com

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...