Дельфінарій: хлорована в’язниця

20 травня 2014 р.

Суд щодо будівництва дельфінарію перенесено

Укр  Рус
Сьогодні, 20 травня, пройшло слухання суду щодо будівництва дельфінарію («Подих природи») на території київського зоопарку.

Дякую усім, хто пожертвував своїм часом та прийшов на пікет біля суду, зокрема ветерану природоохоронного руху пану Михалку! Під час суду представник «Подиху природи» заявив, що його щойно призначили і він не встиг ознайомитися зі справою. Суддя пробурчала, мовляв, повістка прийшла 23 квітня, а справа займає тоненький зшиток, однак оголосила перерву на ознайомлення. Після перерви представник дельфінарію заявив, що «формат часу не дозволяє...» і т.д. Суд послухав цього хитруна і переніс слухання на 27 травня, на 10:00. Представником зоопарку виступив штатний юрист Р. Зельдич.
В коридорах суду. Представник зоопарку зліва
В інтерв’ю «5 каналу» (дякуємо за небайдужість!) він торочив, що зоопарк – комунальна структура, яка повинна виконувати розпорядження Київради. Прошу звернути увагу – розпорядження Київради щодо будівництва дельфінарію на території об'єкту природозаповідного фонду, та ще й загальнодержавного значення з орендою землі на ... 49 років (!!!) є НЕЗАКОННИМ. Далі керівництво зоопарку в особі Зельдича заявило, що дельфінарій має бути без дельфінів, і що це вигідно зоопарку, оскільки оренда коштуватиме 1 млн грн на рік. Суцільне єзуїтство, враховуючи, що директор зоопарку Кирилюк в інтерв’ю Першому національному («Контрольна робота») висловлювався за дельфінотерапію...

Прошу 27 травня о 9:30 підтягнути зоозахисні ресурси громадськості (Московська, 8, ст. метро «Арсенальна»). Журналістам прохання зарання зв’язатися з прес-службою суду – бюрократія залишилася, незважаючи ні на що!

Angelina Yar

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...