Дельфінарій: хлорована в’язниця

27 травня 2014 р.

Пікет «Київський зоопарк - не для дельфінів!»

Укр  Рус
Сьогодні 27 травня зоозахисники провели пікетування Вищого адміністративного суду в підтримку позову прокуратури м. Києва про скасування Рішення Київради, яке дозволяє будівництво океанаріуму на території столичного зоопарку.

ТОВ «Подих природи» намагається одержати в оренду землю в Київському зоологічному парку загальнодержавного значення строком на 49 років, а це фактично захоплення землі назавжди. При цьому це фактично підставна фірма, яка не володіє жодним дельфінарієм і жодним дельфіном.

Прокурор м. Києва звернувся до суду з позовом на Київську міську раду при участі третіх осіб ТОВ «Подих природи», Київського зоологічного парку загальнодержавного значення про визнання незаконним і скасування рішення Київської міської ради від 12.07.2012 г. №732/8069 « Про надання згоди на перепрофілювання об'єкта «Будівництво павільйону людиноподібних мавп (горил, шимпанзе) в океанаріум з подальшим добудуванням».

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач у порушення вимог Закону України «Про природно-заповідний фонд», Закону України «Про інвестиційну діяльність», перевищуючи надані йому законом повноваження, прийняв протиправне рішення, щодо парку загальнодержавного значення, без узгодження з Міністерством охорони навколишнього середовища.

ОПГ «Нерум» у яку входить «Подих природи», провела контракцію зі співробітників київського дельфінарію «Немо» і групи залучених осіб під гаслом «Європейській столиці – європейський океанаріум». Про те, що київський дельфінарій «Немо» працює незаконно, і згідно з рішенням суду 22 травня повинен бути початий його знос, продельфінарні пікетувальники, чомусь, вирішили не згадувати.

Між учасниками пікету й контрпікету відбувся обмін думками про дельфінів, дельфінарії і їх власників.

Чергове засідання суду відбудеться в 20 числах червня. Відповідачі продовжують взятий раніше курс на нескінченне затягування судового процесу. У Колегії суддів, що розглядає дане питання, замінено одного суддю, на прохання відповідачів, на чому засідання, власне, і закінчилося.

Пікет буде!

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...