Дельфінарій: хлорована в’язниця

16 грудня 2013 р.

Київ: суд перегляне дату зносу київського дельфінарію «Немо»


Укр  Рус
19 грудня Апеляційний суд перегляне встановлену дату зносу київського дельфінарію «Немо».

Розгляд апеляційної скарги по справі № 30/380 призначено на 19.12.2013 р. о 11:45. Засідання відбудеться в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1. Зал судового засідання № 9. Розглядати апеляцію буде колегія суддів: голова Мартюк А.І., судді Зубець Л.П. і Новіков М.М.

На сьогоднішній день існує два судових рішення про знос Київського дельфінарію «Немо». Перше від 30 грудня 2009 р., друге від 20 серпня 2013 р. Обидва рішення винесені Господарським судом міста Києва. Перше набуло законної сили, але дотепер не виконане. По другому відповідач, власник дельфінарію ТОВ «Нерум», подав апеляцію, розгляд, якої апеляційна інстанція відклала на невизначений час.
По першому рішенню «Нерум» звернувся в суд із проханням відкласти виконання рішення, тобто визнав, що дельфінарій має бути знесено, але хоче зробити це не зараз, а коли-небудь потім. Суд пішов на зустріч і призначив знос дельфінарію на 22 травня 2014 р. Тепер власник земельної ділянки оскаржив відстрочку й вимагає негайного виконання судового рішення, тобто звільнення самовільно зайнятої дельфінарієм земельної ділянки й приведення її в первісний стан. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...