Дельфінарій: хлорована в’язниця

8 листопада 2013 р.

Суддя зірвав судове засідання про знос Київського дельфінарію «Немо»

Укр  Рус
Сьогодні, 7 листопада 2013 року, суддя Київського апеляційного господарського суду Володимир Куксов зірвав судове засідання про знос Київського дельфінарію «Немо».

До початку судового засідання, призначеного на 10:10, до суду прийшли громадські активісти – захисники дельфінів, представник позивача – Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в м. Києві і юрист дочірнього підприємства «Ардал» (третьої сторони в процесі).

Біля входу до суду перед початком судового засідання відбулася акція захисників дельфінів. В акції взяв участь 2-метровий дельфін-іграшка. Девіз акції: «Хлорована в'язниця для дельфінів повинна бути закрита!».
Однак працівники суду повідомили, що судове засідання скасоване у зв'язку з тим, що суддя Київського апеляційного господарського суду Володимир Куксов нібито перебуває у відпустці. Цікаво, що вже наступного дня, 8 листопада, суддя має намір вийти на роботу.

Що це? Службова недбалість? Або підкріплені хабаром підступи мучителів дельфінів з ТОВ «Нерум» – власника мережі дельфінаріїв «Немо»?

 Дельфінарники завзято відмовляються зносити свою незаконну халабуду, більше схожу на консервну банку, яку вони називають «дельфінарій», і звільнити дельфінів, морських котиків і морського лева, яких вони нещадно експлуатують заради наживи.

 Дата наступного судового засідання в справі про знос Київського дельфінарію «Немо» буде призначена додатково окремим визначенням суду.

Як відомо, власники фірми «Нерум» незаконно побудували будівлю дельфінарію на самовільно захопленій земельній ділянці на проспекті Академіка Глушкова, 9.

20 серпня 2013 року Господарський суд м. Києва ухвалив рішення щодо зносу дельфінарію.

Дозвіл Мінприроди України на утримання у неволі морських тварин і дозвіл Державної ветеринарної й фітосанітарної служби України відсутні.

Громадські активісти вимагають припинити функціонування дельфінарію – хлорованої в'язниці для дельфінів.

Віталій Черняховський

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...