Дельфінарій: хлорована в’язниця

5 листопада 2013 р.

Антидельфінарій

Укр  Рус
Він знаходився у величезному скляному кубові, наповненому таким же повітрям, як і на поверхні. А навколо була бірюзова вода. З усіх боків. У цьому кубі було ліжко, тумбочка, полиця із книгами. Три рази в день доставляли їжу. Гарну, якісну їжу. Він уже й підрахувати не міг, скільки часу пройшло з тих пір, як він потрапив у цей куб. Не пам'ятав він і того, в який спосіб до нього потрапив. Тільки точно пам'ятав, що там, на поверхні в нього були дім, робота, батьки, дружина й дитина. І друзі були. І життя було. Своє, звичайне людське життя. Але в цьому звичайному житті в нього було все, що він любив і чого хотів. А тепер... більше нічого немає. І час зупинився. Увесь час тепер ділився на дві фази. Темну й світлу.

Коли була світла фаза, навколо куба й усередині нього було багато світла. Він ходив по кубу, читав книги, стояв у скляної стіни, намагаючись роздивитися щось удалечині. А навколо плавали дельфіни. Дуже багато дельфінів. Вони підпливали до скляних стін, розглядали його, бурхливо реагували на кожний його рух.

А коли була темна фаза, навколо все поринало в тьму. І він засинав. І снився йому увесь час той самий сон. У цьому сні він з родиною сидить на трибуні дельфінарію й разом з іншими глядачами сміється й аплодує дельфіну, який з розгубленим виглядом підпливає до бортика басейну й намагається вдивитися в обличчя людей.

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...