Дельфінарій: хлорована в’язниця

18 листопада 2013 р.

Anonymous погрожує Японії кібер-атаками у зв'язку з полюванням на дельфінів

Укр  Рус
Міжнародна хакерська організація «Анонімус» (Anonymous) вислала попередження Японії, погрожуючи масштабними кібер-атаками у випадку, якщо країна не припинить убивство дельфінів. Забійники дельфінів з японського села Тайдзі в префектурі Вакаяма, відомі на увесь світ своєю жорстокістю стосовно цих ссавців.

«Анонімус» відомі своєю хакерською діяльністю, в основному зломом сайтів, з метою викликати певні соціальні зміни. Лист, відправлений організацією в Японію, говорить: «Це наше останнє попередження, НЕГАЙНО зупиніть цю бойню, або готуйтеся довідатися ступінь нашого гніву».

Хакери згадали цілий список з 22 адміністративних і урядових сайтів, які можуть піддатися їхнім атакам. Серед них урядові сайти Тайдзі, а так само веб-сторінки офісу прем'єр-міністра, міністерства сільського, лісового й рибного господарства й міністерства внутрішніх справ і комунікацій. До погрози «Анонімуса» ставляться цілком серйозно – організація вже показувала в минулому свої сили. У Японії одна із самих успішних операцій ними була здійснена проти компанії-виробника електроніки «Соні».

Жителі Тайдзі з давніх часів займаються полюванням на дельфінів. Щорічно вони влаштовують на них облави, у ході яких заганяють величезну кількість ссавців у свою бухту, де тварин блокують, перегороджуючи їм вихід з гавані сітками. Кращих особин відбирають у дельфінарії й аквапарки, а інших виганяють на мілководдя й забивають на м'ясо. Американський документальний фільм «Бухта», що розповідає про ці події, в 2009 році одержав премію Оскар. Він викликав по усьому світу хвилю збурювань масовими вбивствами дельфінів.

Японію кілька разів просили припинити вбивство цих ссавців, але поки уряд країни не прислухався до цих проханнь.

Джерело: yaponia.biz

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...