Дельфінарій: хлорована в’язниця

21 жовтня 2013 р.

Біля Генічеська врятували групу дельфінів

Укр Рус
В акваторії Азовського моря біля Генічеська з'явилися дельфіни. Місцеві жителі такого не пам'ятають давно, а більшість тут їх не бачила 15-20 років.

У п'ятницю, 18 жовтня дельфінів помітили в протоці Тонкій, біля човнової стоянки, а потім група цих морських тварин спробувала викинутися на берег на Арабатській Стрілці в районі села Щасливцеве. 11 великих і 4 маленьких дельфіни зайшли на мілководдя й не могли самостійно вибратися.

Їх вчасно помітили робітники фірми "Укртранс", техніка якої базується в тому місці. Дельфіни перебували в знесиленому стані й могли загинути в будь-який момент. Керівник "Укртранса" Андрій Логінів терміново звернувся у відповідні органі (райдержадміністрацію, екологічну й рибну інспекцію), але ніде допомогти не могли. Тоді Андрій Петрович, разом зі своїми робітниками, самостійно організував порятунок тварин.

За допомогою двох човнів і волейбольної сітки, дельфінів витягнули на глибину за другий перекат. Там вони простояли ще близько доби, а потім відпливли. До речі, у практиці для відлякування й запобігання викиду на берег дельфінів, застосовують спеціальний частотний перетворювач. На жаль, у наших екологів його не опинилося й тільки дії робітників "Укртранса" запобігли масовій загибелі цих морських тварин.

За материалам: vizit.ks.ua
Фото наведено в якості ілюстрації і до описуваних подій відношення не має

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...