Дельфінарій: хлорована в’язниця

28 жовтня 2013 р.

В Алуштинського дельфінарію «Немо» конфіскували тварин

Укр  Рус
Алуштинський міський суд ухвалив конфіскувати тварин з Алуштинського дельфінарію «Немо»: 4 чорноморських дельфінів-афалін, 2 морських котиків і 1 морського лева.

Повідомляє сайт Республіканського комітету Автономної Республіки Крим по охороні навколишнього природного середовища:

Державною екологічною інспекцією в АР Крим при проведенні планової перевірки дельфінарію «Немо» ТОВ «Нерум» був виявлений факт порушення вимог природоохоронного законодавства в частині утримання й розведення диких тварин, а саме – 4 чорноморських дельфінів-афалін, 2 морських котиків, 1 морського лева.

Встановлені факти відсутності документів, що підтверджують законність їх придбання, дозволів на утримання тварин у неволі, факти не забезпечення умов тимчасового утримання тварин з метою ізоляції, лікування, переміщення. Керівництвом дельфінарію не здійснювався контроль якості воли басейну, у якому утримувалися тварини, на наявність хвороботворних організмів.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища були складені протоколи про адміністративні порушення й передані до суду.

Алуштинский міський суд ухвалив визнати винним директора дельфінарію в здійсненні зазначених правопорушень і притягнути його до адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 гривень із конфіскацією 4 чорноморських дельфінів-афалін, 2 морських котиків і 1 морського лева на користь Держави.

Немає коментарів:

Дописати коментар

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...